Vítejte na mt-pro.cz. Můžete se

Back to Top

Tlaková sonda HDS 26A

Details

Tlaková sonda HDS 26A

Tlaková sonda HDS 26A je optimální prostředek pro dokonalou diagnostiku tlaku v palivovém systému, který výrazně ovlivňuje kvalitu a efektivitu servisu moderního automobilu. Představuje přesnou tenzometrickou jednotku, která převádí tlakové hodnoty působící v jejím vstupním potrubí na elektrické signály. Výstupní napětí je přímo úměrné tlaku nebo podtlaku.

Využívá se jako převodník tlaku k vybraným diagnostickým zařízením a automobilovým osciloskopům. Hlavním přínosem této sondy pro diagnostiku závad u vozidel, je měření systémových tlaků v palivovém systému motorů.
Tato sonda je natolik přesný měřící a registrační přístroj, že je možné ji využít i pro jiné účely. Je však nutné při práci respektovat uvedené tlakové rozsahy, uvedené v technických parametrech.

Analogová tlaková sonda HDS 26A se vyznačuje vysokou přesností a flexibilitou. Tato sonda má výstup ve formě jednosměrného napětí odpovídajícímu tlaku/podtlaku (1 Bar = 1 V), proto je vhodná pro různé aplikace a pro diagnostická měřící zařízení různých výrobců.

 

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Tlaková sonda
1x Napájecí kabel s krokodýlky
1x T-kus
1x Instalační CD
Poznámka

Individuální nabídky a produktové listy
Nerozhodli jste se? Potřebujete více informací? Neváhejte nám zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 66 44 66, nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. V rámci individuální nabídky Vám zašleme produktový list, cenovou nabídku i podrobnou technickou dokumentaci.

Specifikace

Parametry

Technické parametry

• Napájecí napětí: 12 - 15 V (jednosměrné)
• Přesnost: ± 0,5%
• Rozsah měření: -1,00 až 8,00 bar
• Výstupní napětí: -1,00 V až 8,00 V
• Pracovní teplota: 0 - 30°C

Pracovní prostředí:

Při měření tlaku paliva upevněte sondu za závěsné zařízení na kovové části tak, aby elektrické části sondy nepřicházely do styku s palivem.

Pracovní poloha:

Kovovou část sondy zavěste na uzavírací zařízení kapoty vozidla. Měřenou tlakovou soustavu vozidla napojte pomocí "T" přípojky na vstupní potrubí sondy tak, aby se vodiče elektrického proudu nedostaly do styku s palivem.

Ukázky

Videa

YotuTube

Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora

Naše technická podpora - důvod proč nakupovat u nás

Online manuál

Aktualizace

Vzdálená podpora

Videonávody

Školení zákazníků

Tel. podpora

Blog MTPro

Zákaznický Cloud

Telefonická podpora
Pro technickou podporu můžete využít bezplatnou telefonickou linku +420 800 66 44 66. Tuto linku mohou využít i volající ze Slovenska.

Související články
Na stránkách blog.autodiagnostik.cz publikujeme články věnované automobilové diagnostice.
Základy autodiagnostiky
Paralelní diagnostika
Jak vybrat správný osciloskop?

Produktový list Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: Tlaková sonda HDS 26A

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Využitelnost
Kompatibilita
Cena / výkon