Vítejte na mt-pro.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Zoom

Details

Tlaková sonda APS14

Sonda APS14 je úspůsobena pro měření tlaku v rozsahu 20...700kPa (-0,8...6,0bar) - absolutní hodnota, bez užití dalšího zesilovače. Výstupní napětí je úměrné vstupnímu tlaku s převodem 1 V/1 bar. Sonda je určena pro digitální osciloskop nebo běžný voltmetru. Sonda umožňuje měření tlaku nasávaného vzduchu v případě poruchy turba, systému přeplňování. Měření tlaku výfukových spalin, průběhu tlaku odvětrávání motorové skříně apod.

Tlaková sonda APS14 nevyžaduje extérní napájení jelikož je napájena z vlastních dvou tužkových baterií typu AA (součástí balení), které jsou umístěny pod víčkem s BNC konektorem Na straně tlakového vstupu jsou umístěny ovládací tlačítko a signální LED indikátory informující o činnosti sondy a slabé baterii. Ovládací tlačítko slouží k vypnutí a zapnutí napájení sondy a deaktivaci režimu Auto Power Off. Z druhé strany psondy je umístěn BNC výstup (smice) pro připojení k digitálnímu osciloskopu či multimetru.

Mezi další výhody patří i integroavné funkce automatické vypnutí po 10. minutách nečinnosti (AUTO POWER OFF), detekce nízkého napětí baterií, které chrání dobíjecí akumulátory (NiCd / NiMh) proti podbití.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Tlaková sonda APS14
2x Tužkové baterie AA
1x Kabel BNC-BNC pro připojení k osciloskopu¨
1x Český návod
Poznámka

Individuální nabídky a produktové listy
Nerozhodli jste se? Potřebujete více informací? Neváhejte nám zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 66 44 66, nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. V rámci individuální nabídky Vám zašleme produktový list, cenovou nabídku i podrobnou technickou dokumentaci.

Specifikace

Parametry

Sonda PS100

Ukázky

Videa

YotuTube

Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora

Naše technická podpora - důvod proč nakupovat u nás

Online manuál

Aktualizace

Vzdálená podpora

Videonávody

Školení zákazníků

Tel. podpora

Blog MTPro

Zákaznický Cloud

Telefonická podpora
Pro technickou podporu můžete využít bezplatnou telefonickou linku +420 800 66 44 66. Tuto linku mohou využít i volající ze Slovenska.

Související články
Na stránkách blog.autodiagnostik.cz publikujeme články věnované automobilové diagnostice.
Základy autodiagnostiky
Paralelní diagnostika
Jak vybrat správný osciloskop?

Produktový list Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: Tlaková sonda APS14

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Využitelnost
Kompatibilita
Cena / výkon