Vítejte na mt-pro.cz. Můžete se

Back to Top

Krokosvorky

Krokosvorky, stejně jako hroty a měřící kabely jsou prvním kontaktem mezi měřeným bodem a osciloskopem. Nejběžnější chybou začátečníka při připojení osciloskopu ke snímači je špatné připojení se ke kostře. Proto je velice důležité zvolit správné a kvalitní příslušenství . Veškeré námi nabízené typy krokosvorek, měřících hrotů jsou kompatibilní se všemi typy měřící kabelů, diagnostických adaptérů a propojovacích a kontrolních vedení. Podrobnější info Vám rádi poskytneme na bezplatné zákaznické lince 800 66 44 66.

3 položek

Mřížka  Seznam 

Řadit sestupně
 1. Krokosvorka MC malá - 4mm

  Krokosvorka MC malá - 4mm

  Plně izolovaná krokosvorka je ideálním doplňkem pro měřící kabel BNC Professional. Snadnou konektivitu k nabízeným měřícím kabelům zajišťuje bezpečnostní zdířka 4mm.

  Více info
  bez DPH: 85 Kč vč. DPH: 103 Kč
 2. Krokosvorka MC velká - 4mm

  Krokosvorka MC velká - 4mm

  Plně izolovaná krokosvorka je ideálním doplňkem pro měřící kabel BNC Professional. Snadnou konektivitu k nabízeným měřícím kabelům zajišťuje bezpečnostní zdířka 4mm, pro napětí 1000V a proud 32A.

  Více info
  bez DPH: 120 Kč vč. DPH: 145 Kč
 3. Set 2ks - krokosvorky 4mm - velké

  Set 2ks - krokosvorky 4mm - velké

  Plně izolované krokosvorky jsou ideálním doplňkem pro měřící kabel BNC Professional. Snadnou konektivitu k nabízeným měřícím kabelům zajišťuje bezpečnostní zdířka 4mm.

  Více info
  bez DPH: 180 Kč vč. DPH: 218 Kč