Vítejte na mt-pro.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Kapacitní a induktivní snímače

Kapacitní a induktivní snímače jsou určeny pro diagnostiku zapalovacích soustav zážehových motorů. Kapacitní kleště Cx jsou vhodné pro testy všech systémů zapalování. Kleště Cx-1 jsou určeny pro identifikaci prvního válce. Systém MTPro je vyžaduje pro integrované analýzy a výpočet otáček zážehového motoru. Kleště Cx-4 a Cx-6 jsou určeny pro diagnostiku dvoujiskrového zapalování DIS. Snímače Lx jsou vhodné pro rychlou diagnostiku a zjištění stavu zapalovací cívky. Pro komplexní diagnostiku sekundárního okruhu zapalovacích cívek je dobré myslet i na prodlužovací adaptéry cívka svíčka.

Pokud vlastníte jiný typ osciloskopu a máte zájem o příslušenství z naší nabídky, tak nás neváhejte kontaktovat na naší bezplatné zákaznické lince (+420) 800 66 44 66 - linka je zdarma dostupná i volajícím ze Slovenska. Rádi Vám s kompatibilitou Vašeho zařízení a našeho příslušenství poradíme.

Související články a zdroje: Základy autodiagnostiky | Paralelní diagnostika

9 položek

Mřížka  Seznam 

Řadit sestupně