Vítejte na mt-pro.cz. Můžete se

Back to Top

.

Vážení obchodní přátelé.

Naše společnost AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s.r.o. se zabývá prodejem diagnostické a měřící techniky již několik let. V roce 2015 jsme se stali výhradním distributorem osciloskopu MTPro pro EU a Švýcarsko.

Mezi naše silné stránky patří praktické zkušenosti s nabízenou diagnostickou technikou a přímé vazby na jejich výrobce. Platí to i v případě tohoto produktu. Díky velmi úzké vazbě na výrobce jsme schopni řešit případné technické problémy ve velmi krátkém čase.

Technická podpora

Součástí kupní ceny je i zaškolení do obsluhy programu a to jak teoretické, tak praktické. Teoretická část probíhá prostřednictvím vzdáleného připojení k Vašemu počítači, které zajišťuje program TeamViewer, díky němuž Vám program představíme a vysvětlíme ovládací prvky. V rámci vzdáleného připojení Vám program nainstalujeme a importujeme pracovní prostředí a přednastavení pro jednotlivé kanály. Pro lepší demonstraci Vám v rámci zaškolení nahrajeme několik záznamů, abyste si mohli demonstrované postupy opakovat, než začneme se skutečným měřením. Praktická část je časově omezena. Probíhá v prostorách pražského autoservisu a probereme si v ní postupy, které Vás nejvíce trápí a zajímají. Praktické zaškolení se vždy snažíme maximálně přizpůsobit potřebám klienta. Jiné požadavky má úplný začátečník a jiné pokročilý. Nicméně první vždy musí proběhnout teoretická část s min. týdenním odstupem před částí praktickou.

Pro začátečníky máme připravené doprovodné materiály k základním typům měření, aby tak mohli urychlit svůj progres v učení se novým diagnostickým postupům.

Odborná školení

Odborná školení v současnosti nabízíme ve spolupráci se školicím střediskem MOTOR expert s.r.o. se sídlem v Přerově. Cena celodenního pro MTPro je 2.500 Kč bez DPH. Školitelem je pan Štefan Kanovský - uznávaný expert v oboru diagnostiky. Školení pro osciloskopy Hantek 1008/3064 byla již odstartována, Cena je také 2.500 Kč bez DPH. Pro začátečníky doporučujeme přípravné kurzy autoelektroniky, na které navazuje školení pro osciloskop. Více informací získáte od paní Jitky Měsíčkové na telefonním čísle +420 603 276 121 nebo na emailové adrese kurzy(zavináč)motorexpert(tečka)(cézet)

Naše reference

Mezi naše TOP reference patří například ty od společností Tedom a.s. a Strojírny Bohdalice, a.s., které využívají MTPro při vývojových měřeních.

Velmi nás také těší, že mezi naše spokojené zákazníky patří již několik technických škol a učilišť.

Férový obchodní přístup

Obchodní vztahy s našimi obchodními partnery a zákazníky a chráníme pojištěním právní ochrany u D. A. S pojišťovny a pojištěním podnikatelských rizik u pojišťovny UNIQA.