Vítejte na mt-pro.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Zoom

Details

Měřící vedení Gold-Silicone 2m

Základem každého relevantního měření jsou měřící kabely a vedení. Měřící kabel Gold-Silicone je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Kabel je osazen zlacenými ochrannými konektory s integrovanou 4mm zásuvkou pro napojení dalšího kontrolního vodiče, např. vedení multimetru. Ochrana kontrolního konektoru zabraňuje zásahu el. proudem při doteku. Délka kabelu je 2m, průřez žíly 1mm, max. napěťové zatížení je 1000V, izolace je řešena kvalitním silikonem. 

Konektorový systém 4mm, kterým je kontrolní vedení vybaveno zajišťuje konektivitu a 100% kompatibilitu se všemi typy námi nabízených hrotů a háčků . Pro snadné propojení s dalším měřícím vedením nabízíme propojovací spojku 4mm. Pro připojení s digitálním osciloskopem můžete využít propojovací adaptér BNC.

Měřící kabel Gold-Silicone je výrobkem tradičního švýcarského výrobce Multi-Contact. Měřící kabel je jakýmsi “okem“ osciloskopu. Sebelepší automobilový osciloskop se s nekvalitním měřícím kabelem stává nepoužitelným. Pro méně náročné uživatele nabízíme měřící a kontrolní vedení řady Standard.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Měřící vedení Gold-Silicone 2m
Poznámka

Individuální nabídky a produktové listy
Nerozhodli jste se? Potřebujete více informací? Neváhejte nám zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 66 44 66 nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. V rámci individuální nabídky Vám zašleme produktový list, cenovou nabídku i podrobnou technickou dokumentaci.

Specifikace

Parametry

Měřící vedení Gold-Silicone 2m je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů. Vlastníte digitální osciloskop a potřebujete poradit s kompatibilitou vašeho přístroje s námi nabízeným příslušenstvím? Kontaktujte nás.

Ukázky

Videa

YotuTube

Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora

Naše technická podpora - důvod proč nakupovat u nás

Online manuál

Aktualizace

Vzdálená podpora

Videonávody

Školení zákazníků

Tel. podpora

Blog MTPro

Zákaznický Cloud

Telefonická podpora
Pro technickou podporu můžete využít bezplatnou telefonickou linku +420 800 66 44 66. Tuto linku mohou využít i volající ze Slovenska.

Související články
Na stránkách blog.autodiagnostik.cz publikujeme články věnované automobilové diagnostice.
Základy autodiagnostiky
Paralelní diagnostika
Jak vybrat správný osciloskop?

Produktový list Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: Měřící vedení Gold-Silicone 2m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Využitelnost
Kompatibilita
Cena / výkon

Související produkty