Vítejte na mt-pro.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Zoom

Details

Měřící kabel BNC Professional 3m

Základem každého přesného měření jsou kvalitní měřící kabely a vedení. Měřící kabel je jakýmsi “okem“ osciloskopu. I sebelepší automobilový osciloskop se s nekvalitním měřícím kabelem stává nepoužitelným. Měřící kabel Hantek BNC Professional patří kvalitativně na pomyslný vrchol střední třídy v segmentu bezútlumových měřících kabelů. S ohledem na nízkou cenu nabízí velmi vyvážený poměr cena/výkon. Pokud vyžadujete nejvyšší kvalitu s ohledem na dlouhodobé používání v drsných podmínkách, doporučujeme měřící kabel BNC Expert.

Technické provedení
Měřící kabel BNC Professional je vyroben z kvalitních a odolných materiálů. Kabelový vodič je stíněný. Materiál izolace je kombinací silikonu a PVC. Bezpečnostní 4mm koncovky disponují chráněnými konektory s integrovanou 4mm zásuvkou pro napojení dalšího kontrolního vodiče, např. vedení multimetru. Konektivitu k osciloskopu zajišťuje kovová BNC vidlice s ochrannou pružinou, která zabraňuje vylamování koaxiálnímu vedení. Všechny tři konektorové koncovky kabelu jsou rozebíratelné. V případě drobného poškození, např. vytržení, jsou snadno opravitelné.

Ergonomie a konektivita
Měřící kabel BNC je dostatečně dlouhý a je rozvětvený, což Vám umožní snadný pohyb nad motorovým prostorem. Díky kompatibilitě 4mm konektorů s kontrolními vstupy, kterými je vybaven je možné do něho zapojovat hroty, krokosvorky a adaptéry. Napíchnutí hrotu do svorkovnice, přichycení se krokosvorkou ke kostře motoru, či na mínus-pól akumulátoru, není-li nutná kostra přímo ze snímače, bude pro Vás velmi snadné.


Aplikace BNC Professional

Konektorový systém 4mm, kterým je BNC kabel Professional vybaven zajišťuje konektivitu a 100% kompatibilitu s většinou typů námi nabízených hrotů a háčků.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Měřící kabel BNC Professional 3m
Poznámka

Individuální nabídky a produktové listy
Nerozhodli jste se? Potřebujete více informací? Neváhejte nám zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 66 44 66 nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. V rámci individuální nabídky Vám zašleme produktový list, cenovou nabídku i podrobnou technickou dokumentaci.

Specifikace

Parametry

Měřící kabel BNC Professional 3m je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů. Vlastníte digitální osciloskop a potřebujete poradit s kompatibilitou vašeho přístroje s námi nabízeným příslušenstvím? Kontaktujte nás.

Ukázky

Videa

YotuTube

Obrázky

Podpora

Podpora

Naše technická podpora - důvod proč nakupovat u nás

Online manuál

Aktualizace

Vzdálená podpora

Videonávody

Školení zákazníků

Tel. podpora

Blog MTPro

Zákaznický Cloud

Telefonická podpora
Pro technickou podporu můžete využít bezplatnou telefonickou linku +420 800 66 44 66. Tuto linku mohou využít i volající ze Slovenska.

Související články
Na stránkách blog.autodiagnostik.cz publikujeme články věnované automobilové diagnostice.
Základy autodiagnostiky
Paralelní diagnostika
Jak vybrat správný osciloskop?

Produktový list Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: Měřící kabel BNC Professional 3m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Využitelnost
Kompatibilita
Cena / výkon

Související produkty