Vítejte na mt-pro.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Zoom

Details

Měřící kabel BNC Expert

Základem každého relevantního měření jsou kvalitní měřící kabely a vedení. Měřící kabel je jakýmsi “okem“ osciloskopu. I sebelepší automobilový osciloskop se s nekvalitním měřícím kabelem stává nepoužitelným. Měřící kabel BNC Expert patří kvalitativně k naprosté špičce v segmentu bezútlumových měřících kabelů. Pokud vyžadujete naprosto přesný a dokonalý měřící kabel, pak je BNC Expert tou správnou volbou. Pro méně náročné uživatele nabízíme měřící kabel BNC Professional, který ve své kategorii vyniká velmi vyváženým poměrem cena/výkon.

Měřící kabel BNC Expert je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Izolace je řešena pouze kvalitním silikonem. Kabelový vodič je stíněný. Bezpečnostní 4mm koncovky disponují chráněnými konektory s integrovanou 4mm zásuvkou pro napojení dalšího kontrolního vodiče, např. vedení multimetru. 

Konektorový systém 4mm, kterým je BNC kabel Expert vybaven zajišťuje konektivitu a 100% kompatibilitu se všemi typy námi nabízených hrotů a háčků a měřícího a kontrolního vedení.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Měřící kabel BNC Expert
Poznámka

Individuální nabídky a produktové listy
Nerozhodli jste se? Potřebujete více informací? Neváhejte nám zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 66 44 66 nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. V rámci individuální nabídky Vám zašleme produktový list, cenovou nabídku i podrobnou technickou dokumentaci.

Specifikace

Parametry

Měřící kabel BNC Expert je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů. Vlastníte digitální osciloskop a potřebujete poradit s kompatibilitou vašeho přístroje s námi nabízeným příslušenstvím? Kontaktujte nás.

Ukázky

Videa

YotuTube

Obrázky Není k dispozici

Podpora

Podpora

Naše technická podpora - důvod proč nakupovat u nás

Online manuál

Aktualizace

Vzdálená podpora

Videonávody

Školení zákazníků

Tel. podpora

Blog MTPro

Zákaznický Cloud

Telefonická podpora
Pro technickou podporu můžete využít bezplatnou telefonickou linku +420 800 66 44 66. Tuto linku mohou využít i volající ze Slovenska.

Související články
Na stránkách blog.autodiagnostik.cz publikujeme články věnované automobilové diagnostice.
Základy autodiagnostiky
Paralelní diagnostika
Jak vybrat správný osciloskop?

Produktový list Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: Měřící kabel BNC Expert

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Využitelnost
Kompatibilita
Cena / výkon

Související produkty