Vítejte na mt-pro.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Zoom

Details

Háček SPIRE - 4mm s jehlou

Vysoce kvalitní výsuvný měřicí hrot se skrytou jehlou umožňuje napojení na izolovaný vodič, bez nutnosti odstranění izolantu. Hrot je výrobkem tradičního německého výrobce Hirschmann. Po stlačení jednoduchého mechanizmu se rozevře výsuvná čelist ukrývající nepatrnou jehlu. Čelist hrotu obejme měřený vodič a při uvolnění pevně sepne, přičemž jehla pronikne izolací. Díky malému průměru jehly dojde k minimálnímu narušení izolace vodiče. Konstrukce hrotu umožňuje napojení na kabelové vodiče o průřezu od 0,25mm do 1,5mm a do max. průměru vodiče až 3,5mm. 

Hrot má ergonomický snadno uchopitelný tvar. Rukojeť je tvořena z ochranné 4 mm zásuvky z mosazi. Tělo hrotu je vyrobeno z odolného plastu. Zásuvka hrotu je řešena systémem 4 mm pro připojení banánkového konektoru. Hrot je vhodný a plně kompatibilní pro připojení měřicích kabelů BNC Professional a BNC Expert.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Háček Spire - 4mm s jehlou
Poznámka

Individuální nabídky a produktové listy
Nerozhodli jste se? Potřebujete více informací? Neváhejte nám zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 66 44 66 nebo nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. V rámci individuální nabídky Vám zašleme produktový list, cenovou nabídku i podrobnou technickou dokumentaci.

Specifikace

Parametry

Háček SPIRE - 4mm s jehlou je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů. Hrot je možné připojit k měřícímu kabelu nebo vedení s konektorem 4m typ banánek. 

Vlastníte digitální osciloskop a potřebujete poradit s kompatibilitou vašeho přístroje s námi nabízeným příslušenstvím? Kontaktujte nás.

Ukázky

Videa

YotuTube

Obrázky

Podpora

Podpora

Naše technická podpora - důvod proč nakupovat u nás

Online manuál

Aktualizace

Vzdálená podpora

Videonávody

Školení zákazníků

Tel. podpora

Blog MTPro

Zákaznický Cloud

Telefonická podpora
Pro technickou podporu můžete využít bezplatnou telefonickou linku +420 800 66 44 66. Tuto linku mohou využít i volající ze Slovenska.

Související články
Na stránkách blog.autodiagnostik.cz publikujeme články věnované automobilové diagnostice.
Základy autodiagnostiky
Paralelní diagnostika
Jak vybrat správný osciloskop?

Produktový list Není k dispozici
FAQ Není k dispozici

Recenze

Hodnocení produktu: Háček Spire - 4mm s jehlou

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Využitelnost
Kompatibilita
Cena / výkon

Související produkty